Частий прийом цих препаратів може стати причиною розвитку психічних захворювань

Вчені з Ірландії прийшли до висновку, що частий прийом антибіотиків може стати причиною розвитку психічних захворювань. Даний факт встановили вчені з США.

Дослідження показало, що прийом антибіотиків впливає на кишкові бактерії, а це може стати причиною розвитку депресії або тривожного стану. Такий висновок зробили фахівці в результаті дослідження проведеного на лабораторних мишах. У деяких мишей не було певної кишкової бактерії і це сильно вплинуло на мозок піддослідних.

Вчені припускають, що погана робота мікрофлори кишечника може призвести і до інших психічних захворювань. В основному таке порушення може привести до хвороби, в результаті якої відмирають нервові клітини.

Останнім часом часто проводять дослідження, в яких вивчається вплив мікрофлори кишечника на різні відділи організму. В результаті таких досліджень фахівці різних областей переконуються, що бактерії в кишечнику безпосередньо пов’язані з роботою головного мозку. Деякі вчені стверджують, що дані цих досліджень можна використовувати в лікуванні людей, які хворіють на аутизм.
Джерело

Поділись


Новини партнерів