Чи дійсно суп настільки корисний?

Гастроентерологи і педіатри дивляться в тарілки з супом поблажливо і пояснюють нам свою позицію. По-перше, “перше” розбавляє шлунковий сік і знижує концентрацію травних ферментів, тобто погіршує процес засвоєння їжі.

По-друге, теплова обробка, численні закипання, яким піддаються інгредієнти супу скорочує кількість корисних речовин, при 57 градусах від них просто залишаються ріжки та ніжки. Ну і по-третє – бульйончик!

Так, ви можете постаратися знайти бульйонну основу, яка ніколи не їла антибіотики і не пробувала гормонів, так, ви можете злити перший бульйон і продовжити варити на другому, але ви не зможете змусити печінку спритніше переробляти м’ясні екстракти з вашого супу.

М’ясний бульйон дуже швидко засвоюється кишечником, і печінка просто не встигає осилити таку кількість “ріденького”, в результаті організму заподіюється шкода м’ясними екстрактами-мандрівниками.

Коли у супу є шанс?
В першу чергу, коли він смачний! Правильний кубанський борщ або французький буябес, італійський томатний супчик або запашна куряча локшина – смаки, недоступні для дитячого розуміння, їх ми відкриваємо вже в свідомому віці, подорожуючи або підбираючи ідеальну рецептуру на своїх кухнях.

Про користь супу можна говорити ще в тому випадку, якщо він овочевий і є єдиним способом впихнути в дитину ці овочі хоч в якомусь вигляді. Замаскована в супі клітковина може допомогти, наприклад при проблемах з дитячими замками.

Джерело

Поділись


Новини партнерів