Від цього напою ви товстієте за лічені хвилини

Якщо у спеку деякі люди тамують спрагу водою то інші ж купують солодкі газовані напої. Питання про шкідливість чи калорійність не виникає адже на упаковці пише “0,2 ккал на пляшку”, звичайна вода на ті ж 0,2 ккал менш калорійна тому чи не час побалувати себе смачнішими напоями?

Чи можна погладшати від таких напоїв?

Почнемо з того, що щоденне вживання газованих напоїв із “нульовим” вмістом цукру і калорій на 48% збільшують ризик виникнення інфарктів та інсультів. Такими є дані нового дослідження, проведеного Колумбійським університетом США.

Керівник приватного Європейського інституту дослідження продуктів і проблем харчування EU.LE в Мюнхені Удо Польмер (Udo Pollmer) вказує на зв’язок між замінниками цукру і ожирінням. Як приклад Польмер, відомий своїми провокаційними тезами в галузі дієтології, приводить практику використання цих добавок при відгодівлі свиней, вказуючи на аналогічну їхню дію і на організм людини.

Читайте також “Названа норма цукру, яку не варто перевищувати”.

Мозок отримує помилковий сигнал про надходження великої кількості калорій в організм та реагує на це виділенням інсуліну, що пізніше призводить до загострення почуття голоду.

Джерело

Поділись


Новини партнерів