Цей несподіваний фактор допомагає людям жити довше

У суєті сучасного світу багато людей мріють про легке необтяжливе дозвілля. Тим не менше, багато нових медичних досліджень показують, що постійна зайнятість – це ключ до хорошого здоров’я і довголіття.

Постійна зайнятість допомагає людям жити довше, підтримує їх життєздатність, стимулює роботу мозку і навіть може утримувати розвиток недоумства, кажуть фахівці.

Нещодавно також було встановлено, що ми спимо набагато краще, коли у нас є безліч причин, щоб рано встати з ліжка вранці. Неврологи з Північно-західного університету в Чикаго повідомляють, що люди, які мають насичений список планів і справ, краще сплять ночами і рідше страждають від безсоння.

У минулому році психологи з Техаського університету прийшли до висновку, що підтримка постійної занятності пов’язана з рядом переваг для мозку. Експерти прийшли до висновку, що більш зайняті люди, які повинні виконати цілий список завдань за певний період, мають розвиненіші розумові здібності. Це справедливо як для короткочасної, так і для довготривалої пам’яті, відзначають вчені.

Читайте також про те, чим небезпечне безсоння

Фахівці також підкреслюють, що достроковий вихід на пенсію може нашкодити довголіттю і фізичному функціонуванню пенсіонерів в кінці життя. Так, було встановлено, що робота протягом одного року після пенсійного віку може знизити шанси померти на 10%. Крім того, пізній вихід на пенсію затримує початок деменції.

Джерело

Поділись


Новини партнерів