Експерти назвали 7 продуктів, які природним чином очищають легені і зміцнюють імунітет

Експерти назвали 7 продуктів, які природним чином очищають легені і зміцнюють імунітет

Щоб поліпшити стан легенів в період пандемії, слід вживати такі продукти, як часник, куркума, мед та інші.

Як повідомляють лікарі, вживання правильної їжі є простим способом зміцнити імунітет і поліпшити стан легенів. Саме цей орган є головною мішенню для COVID-19, що провокує небезпечні ускладнення у вигляді пневмонії та дихальної недостатності.

Фахівці радять звернути увагу на продукти, які природним чином очищають легені. Вони радять додати їх в свій щоденний раціон, пише The Health Site.

Куркума. За словами експертів, її додавання в чай і різні страви захищає легені від ураження. Її головний інгредієнт, куркумін, може захистити орган дихання від розвитку фіброзу, гострого респіраторного дистрес-синдрому. Також куркума знижує ризик хронічної обструктивної хвороби легень (ХОЗЛ), алергічної астми, раку легенів. Цей ефект пояснюється здатністю куркуміну пригнічувати запалення.

Зелений чай. Поліфенольні сполуки напою також мають сильну, протизапальну дію, допомагають легеням очищатися від скупчень мокротиння. Вживання зеленого чаю оцінюється як ефективна профілактика ХОЗЛ. Фахівці рекомендують випивати по дві чашки щодня.

Імбир. Його олії допомагають легеням, дихальним шляхам очищатися від токсинів. Крім того, продукт містить вітаміни і мінерали, включаючи калій, магній, бета-каротин, цинк, які зміцнюють імунітет.

Мед. Володіє потужними антибактеріальними властивостями, зменшує дискомфорт, що виникає через проблеми з диханням. Цей продукт також відомий своєю зміцнюючою дією відносно імунітету.

Часник. Його речовина аліцин діє як потужний природний антибіотик, що допомагає боротися з респіраторними інфекціями, які забивають легені, викликають задишку, застій.

Продукти, особливо багаті антиоксидантами. Регулярне вживання вишні, оливок, волоських горіхів, квасолі і сочевиці, зелені допомагає знизити запалення легеневих тканин, полегшити перебіг респіраторних хвороб, прискорити одужання.

Молоко. Його вживання стимулює очищення легенів від мокротиння, а кров – від недоокислених продуктів обміну, які скупчуються при пневмонії. Медики радять замість кислих напоїв, краще вживати молоко, мінеральну воду (лужну).

Поділись


Новини партнерів