4 рецепти для поліпшення кровообігу головного мозку

Результати ви відчуєте одразу ж! Вони надзвичайно ефективні і повністю безпечні!

На даний момент ми усі знаємо про те, що продукти, які ми їмо, відіграють важливу роль в загальному стані здоров’я, а це означає не лише фізичне, але і розумове благополуччя. Якщо ви відчуваєте втому, знесилення, поганий настрій, спробуйте наступні рецепти. Вони абсолютно природні, надзвичайно ефективні і повністю безпечні!

Нові дослідження, проведені Департаментом з харчування людини “Отаго”, вивчали взаємозв’язок між споживанням їжі, емоціями і роботою мозку. Суб’єктам було запропоновано стежити за їжею, яку вони споживали ввечері, і тим, як вони почували себе на наступний ранок.

Було виявлено, що в ті дні, коли вони споживали більше фруктів і овочів, випробовувані почували себе щасливішими, енергійнішими і спокійнішими в порівнянні з тим, коли споживали оброблені продукти, хліб і солодощі.

Дослідники також відмітили, що ті, хто страждає від стресу, як правило, демонструють високий рівень гомоцистеїну, небілкової амінокислоти, яка перешкоджає людям ефективно справлятися із стресом. Вживання продуктів, багатих фолатом і антиоксидантами, допомагає понизити рівень гомоцистеїну, що допомагає поліпшити настрій, знімає втому і підвищити концентрацію уваги.

Ці соки багаті фолієвою кислотою і антиоксидантами, що робить їх ідеальним інструментом для боротьби з багатьма захворюваннями без яких-небудь побічних ефектів. Вони також допоможуть поліпшити кровообіг головного мозку, пам’ять і поліпшать зір.

1. Зелений сік

Зелені яблука багаті ферментами, які позитивно впливають на травний тракт. Збереження здорового кишківника допомагає позбавитися від втоми і поліпшить мозкову діяльність. Зелений яблучний сік поєднує в собі безліч переваг яблук зі змістом антиоксидантів шпинату і капусти.

Інгредієнти:

– 4 середніх зелених яблука
– пучок шпинату
– 1-2 великих листків капусти
– 1-2 стебла селери
– 1/4 лимони

Вичавіть сік з лимона і помістіть у блендер разом з іншими інгредієнтами. Добре подрібніть до однорідного стану. Можете додати очищену воду.

2. Огірковий сік

Інгредієнти:

– Пучок шпинату
– 1 огірок
– 1 столова ложка лимонного соку
– 2 зелені яблука

Помістіть усі інгредієнти у блендер. Добре подрібніть до однорідного стану.

3. Гранат і апельсиновий сік

Гранат – є основою цього рецепту, багатий антиоксидантами. Біофлавоноїди з цитрусових підвищують ефективність і без того високого вмісту антиоксидантів, що робить сік більш ніж дивовижним.

Інгредієнти:

– 1 гранат
– 1 апельсин
– 1 столова ложка лимонного соку
– 1 зелене яблуко

Змішайте усі інгредієнти і помістіть їх в соковижималку. Випивати відразу.

4. Червоний сік

Цей рецепт соку має усі необхідні інгредієнти, які є потужними для лікування травного тракту. Враховуючи, що кишківник є нашим “другим мозком”, підтримка його в хорошій формі є ключем до поліпшення функцій мозку і підвищення настрою.

Інгредієнти:

– ¼ середньої величини червоної капусти
– 2 зелені яблука
– 1 столова ложка лимонного соку
– 1 чайна ложка натертого свіжого кореня імбиру
– 4 морква

Помістіть усі інгредієнти у блендер. Добре подрібніть до однорідного стану. Можете додати очищену воду.

Джерело

Поділись


Новини партнерів