Кімнатні рослини здатні нашкодити нашому організму

Деякі з кімнатних рослин можуть мати на нас негативний вплив з точки зору енергетики або взагалі становити небезпеку для здоров’я.

Всі знають, що якщо проспати ніч в кімнаті, де стоїть букет квітів, що виділяють сильний аромат, то до ранку разболиться голова. Сильний запах мають і кімнатні квіти, наприклад, лілія або герань. Лілії, як і люди, вдихають кисень і виділяють в атмосферу вуглекислий газ. А вдихання запаху герані викликає не тільки головні болі, але і нерідко алергічні реакції.

Якщо квіти видають занадто сильний запах, то краще не тримати їх вдома або, в крайньому випадку, не тримати там, де ви постійно перебуваєте, – в спальні або вітальні, радять експерти.

Отруйні рослини

Багато з кімнатних рослин дуже гарні – складно втриматися від бажання посадити їх будинку. Правда, якщо ви не будете жувати їх листя або пити сік із стебла, то небезпека вам, швидше за все, не загрожує. Але якщо в будинку є маленькі діти або тварини, то краще утриматися.

Одна з таких рослин – диффенбахія. У неї величезне жовто-зелене листя, що утворює пухнасту крону. Але якщо надрізати листя або стебло, виділиться отруйний сік. Потрапивши в організм, він викличе сильне отруєння. Також він викликає опіки і подразнення на шкірі.

Олеандр популярний завдяки своїм ефектним яскраво-малиновим квітам. Тим часом сік олеандра при попаданні в організм викликає сліпоту, а його запах сприяє запамороченню і погіршенняюсамопочуття в цілому.

У стеблі і листках молочаю міститься білий сік, який призводить до опіків і шкірних подразнень, а при попаданні всередину – до отруєнь.

Азалія славиться пишними суцвіттями різноманітних кольорів: білого, рожевого, червоного, жовтого. Є сорт індійська азалія, листя якої при попаданні в організм викликає кишкові кольки і судоми.

Сік монстери також здатний обпалювати шкіру. А ще він викликає розлад травної системи. Якщо сік монстери потрапить в очі, то він може сильно нашкодити їм.

Примула дуже красиво цвіте, а також у неї привабливе бархатисте листя, але в період цвітіння рослина виділяє токсичні речовини, що викликають нудоту і запаморочення. Також листя примули покриті ворсинками, контакт з якими призводить до опіків шкіри і алергії.

Паслін – це вічнозелений чагарник з яскраво-помаранчевими плодами, які так і притягують до себе. Тим часом вони дуже отруйні, і їх поїдання може викликати сильне отруєння.

Рослини з несприятливою енергетикою

Вважається, що серед рослин, як і серед людей, зустрічаються «вампіри», які забирають енергію.

Наприклад, існує міф, що кактуси «віднаджують» женихів. Причина жіночого «кактусної» самотності може полягати в колючках. Така жінка і її житло асоціюється у чоловіків з чимось колючим і гострим.

Плющ «виживає» з дому чоловіків. Якщо ви одружені або хочете знайти собі пару, то ніколи не саджайте плющ – чоловік в будинку не затримається! А ось якщо ви хочете, наприклад, щоб дорослий син нарешті влаштував своє життя окремо від вас, навпаки, принесіть в квартиру плющ. Така ж порада – тим, хто мріє позбутися від колишніх чоловіків, з якими ніяк не вдається роз’їхатися, або обридлих сусідів по комуналці. Під впливом плюща чоловіки, скоріше, або підуть жити на сторону, або зважаться на розмін квартири.

Циперус очереднолістний має велике біополе, яке потребує постійного підживлення. Підживлюється він, на жаль, енергією живих істот, у тому числі і людей, тому в житлових приміщеннях його краще не садити – будете хворіти.

Орхідеї прославилися як «викрадачі енергії». Ці рослини рекомендується вирощувати в оранжереях, а не в себе вдома. Їх ні в якому разі не можна розташовувати їх в спальні, так як найінтенсивніше орхідеї поглинають енергію вночі і перед світанком. Контакт з орхідеями рішуче протипоказаний для людей, слабких духом і тілом.

Висновок один: перш ніж принести в будинок яку-небудь рослину, спочатку дізнайтеся про неї все, що тільки можна, і вже потім приймайте рішення, чи варто селити такого «мешканця» в своєму будинку.

Джерело

Поділись


Новини партнерів