Три небезпечні хвороби, з якими стикаються офісні працівники

Малорухливий спосіб життя, постійне сидіння за комп’ютером і довгий робочий день – ці фактори провокують не лише проблеми із поставою чи зором.

1. Синдром зап’ястного каналу
Синдром зап’ястного каналу – прямий наслідок роботи за комп’ютером. Патологія виникає, коли наші кисті постійно виконують згинально-розгинальні руху, стискаючи нерв між сухожиллям і кістками зап’ястя. Головні симптоми захворювання – біль, оніміння, поколювання кисті, зниження рухливості пальців. Статистика свідчить, що карпальний тунельний синдром зустрічається у кожного шостого офісного службовця.

2. Синдром сухого ока
Симптоми синдрому сухого ока добре знайомі 20% дорослого населення України, чия робота пов’язана з комп’ютерами. Перенапруження зору і повітря, висушене кондиціонерами, викликають печіння, різь, відчуття чужорідного тіла або піску в очах. Крім використання крапель, зволожуючих рогівку, необхідно дотримуватися гігієни зору, регулярно відволікатися від монітора і виконувати гімнастику для очей.

3. Остеохондроз
Люди, які щодня проводять по 8 годин в сидячому положенні, неминуче стикаються з болем в плечах, шиї і попереку. Нерідко причиною цього дискомфорту стає остеохондроз, що руйнує суглобові хрящі і міжхребцеві диски. Особливо часто це захворювання вражає людей з неправильною поставою і надмірною вагою. Якщо болі в спині докучають вам регулярно, м’язи сковує, паморочиться голова і болить серце – зверніться до лікаря. Запущений остеохондроз дуже небезпечний і може стати причиною інвалідності.

Джерело

Поділись


Новини партнерів