5 простих способів уповільнити старіння, які можна застосовувати вже зараз

Більшість людей вважають старіння страшним явищем, небажаним. Уповільнити його цілком реально. Достатньо почати дотримуватися нижчеперелічених методів.

Гарне травлення

Правильна робота шлунково-кишкового тракту допоможе отримати організму всі необхідні поживні речовини, мікроелементи, вітаміни. Збій одного з органів здатний привести до згубних наслідків, в тому числі до старіння. Здоров’я травлення прямо залежить від харчування. Відмовившись від чіпсів, фастфуду, батончиків, фруктових соків, інших шкідливих продуктів, можна уповільнити старіння шлунково-кишкового тракту, всього організму. Підтримати здоров’я дозволять зелені овочі, фрукти, свіжа зелень, злаки, хліб з цільнозернового борошна, морепродукти, риба, рослинні олії, горіхи, нежирні сорти м’яса і птиці.

Питний режим

Близько 2 літрів води потрібно людині щодня. Якщо знизити кількість споживаної рідини, стан шкіри погіршиться, знизиться тонус м’язів. Дефіцит води сприяє ожирінню, геморою, варикозу, гіпертонії, викликає проблеми з менструальним циклом. Кожне захворювання – фактор передчасного старіння.

Якісний сон

Сон потрібен для розслаблення, відпочинку для мозку, органів чуттів. Уривчастий сон, безсоння погіршують ситуацію. Накопичуються фізична, психічна втома, неврози, депресії, зниження імунітету. Недотримання режиму дня позначається на стані шкіри, викликаючи старіння. Уповільнити його можна за допомогою правильного сну.

Хороша екологія

Проживання в регіонах з чистим повітрям дозволяє сповільнити старіння. Звичайно, подібне доступно не кожному. Не пощастило народитися там, де відмінна екологія? Проводьте більше часу на природі, гуляйте вечорами в парку, виїжджайте в ліс на вихідні. Також потрібно дотримуватися сприятливого мікроклімату вдома, в офісі. Слідкуйте за температурою і вологістю в приміщенні, провітрюйте, вирощуйте кімнатні рослини.

Насичення вітамінами

Вітаміни дозволять сповільнювати старіння. Головне бути обережними в даних питаннях. Часи, коли в світі вирував авітаміноз, пройшли. Зараз можна побудувати своє харчування так, щоб в раціоні було багато вітамінів – фрукти, овочі, горіхи знаходяться у вільному доступі. Прийом синтетичних вітамінів вимагає призначення лікаря, відповідних обстежень. Також відомо, що природні вітаміни засвоюються краще, тому синтетичні можуть виявитися просто непотрібними. Тим більше салат, свіже яблуко або ягоди набагато приємніші на смак і явно корисніші.

Поділись


Новини партнерів