Названа масова звичка, через яку товстіють

Поширена манера користуватися електронними пристроями під час їжі сприяє стрімкому зростанню проблеми ожиріння, – про це заявили дієтологи з США. Таку звичку вони назвали «згубним заняттям» і наполегливо порекомендували відмовитися від усіх гаджетів при їжі.

Дієтологи проводили експеримент за участю 39 жінок, які були поділені на групи. Частина випробовуваних абсолютно не мали доступу до гаджетів, частина вирішувала сама, користуватися чи ні. Ще частина жінок не тільки могла вільно користуватися пристроями, а й отримувала при цьому різні ласощі.

Дане дослідження виявило те, що під час їжі відповідальна за пам’ять людини зона мозку відволікається на постійну інформацію. В результаті мозок не фіксує того, що нею було з’їдено потрібну кількість їжі.

«Через це через якийсь час знову хочеться їсти, і людина йде на кухню, для того, щоб перекусити. При цьому вона знову бере з собою мобільний телефон або просто вмикає телевізор – справжній замкнутий круг, що змушує її з’їдати більше, ніж потрібно, і повніти », – зазначили автори проекту.

Фахівці з тривогою констатують, що в наші дні прийом їжі без відриву від екранів пристроїв став нормою поведінки – люди перевіряють пошту, дивляться відеоролики, читають новинні стрічки під час сніданків, обідів і вечерь.

Така звичка з часом веде до повної втрати контролю над власною вагою, стверджують лікарі.
Джерело

Поділись


Новини партнерів