5 кроків до плоского живота

Доктор Райан Стивенсон, фахівець, по дієтичному харчуванню і нутрицевтиці розробив цю систему харчування для тих, хто через низку обставин не може сидіти на тривалій дієті і обмежений у фізичній активності. Виявилось, працює для всіх!

1. Кожен ранок – ложка олії

І не простого, а зі змістом середньоланцюгових тригліцеридів. Брр, мову зламаєш. Але саме така олія є легкодоступним джерелом енергії, що призводить до прискорення обміну речовин і швидкого поповнення запасів енергії. І, на відміну від інших жирів, середньоланцюгові тригліцериди не відкладаються у вигляді жиру в організмі – навпроти, вони спалюються для отримання енергії. Дослідження показало, що впродовж 12-тижневого періоду випробовувані, які розпочинали ранок з ложки олії, втратили в середньому на два кілограми більше, ніж в контрольній групі. Олії з середньоланцюговими тригліцеридами можна знайти в магазинах здорового харчування або в аптеках.

2. Краща приправа – куркума

У кожну несолодку страву додайте щіпку куркуми: ця спеція має феноменальні жироспалювальні властивості. Зашкодити неможливо – куркума абсолютно безпечна і вкрай рідко викликає алергію.

3. Кращий салат – капустяний

І не просто капустяний, а з квашеної капусти. Стимулює роботу підшлункової залози і очищає кишківник, виводячи усі надлишки і що скупчилися шкідливості. Бажано з’їдати 100 грамів в день.

4. Кращий напій – оцет

Ну, тут є, звичайно, перебільшення, але насправді яблучний оцет дійсно допомагає нормалізувати травлення, зменшити здуття живота і врівноважити ph- баланс в шлунку і кишківнику. Ложку оцту треба розвести в склянці води і пити не натщесерце раз на день.

5. Кофеїну – ні

Кофеїн стимулює вироблення кортизолу – гормону стресу. Стрес призводить до неконтрольованого апетиту і знижує витрату енергії на травлення, а в результаті відкладається більше жиру, ніж могло б. Якщо ви фанат кави, чашечку-іншу можна, звичайно, випити, але не натщесерце і обов’язково в спокійній обстановці, а не на бігу.

Джерело

Поділись


Новини партнерів