Три простих способи розігнати метаболізм

Дієти – це, звичайно, результативно. Але щоб, схуднувши, не набирати вагу знову, потрібно розігнати метаболізм. Хороший обмін речовин = струнка фігура.

Три способи прискорення метаболізму ми підгледіли у відомого західного дієтолога і автора книги «Мистецтво правильного харчування» Лін-Дженет Ресістас. Експерт впевнена, що комфортно і результативно знизити вагу (і не набрати в майбутньому) допомагає наступне.

Правильний питний режим.  «Всі чули про два літри води в день, але мало хто замислювався про те, коли треба пити воду. Я досліджувала пацієнтів з різним питним режимом і виявила, що найкраще знижувалася вага у тих, хто пив по годинах і в основному в першій половині дня. Оптимальний режим, якого я рекомендую дотримуватися: стакан натщесерце, стакан об 11 годині, потім по склянці кожні 2 години, але намагатися не пити після 18.00 », – радить Ресістас.

Зниження рівня кортизолу.  «Цей гормон стресу збуджує помилковий апетит. Зменшити кількість кортизолу в крові здатні шпинат, помідори, мигдаль і полуниця. Якщо включити ці продукти в кожен обід, ситість збережеться довше, і на вечерю ви захочете з’їсти менше ».

Рідкісні тренування в спортзалі.  «Багато в бажанні схуднути доходять до того, що ходять в зал кожен день, а потім дивуються, що вага не йде. Справа в тому, що тренування – це стрес, а значить, виділиться кортизол! А кортизол – це помилковий апетит. Загалом, оптимальний режим тренувань – двічі, максимум тричі на тиждень не більше години ».
Джерело

Поділись


Новини партнерів