6 продуктів, що провокують раннє старіння

Перші ознаки старіння зазвичай з’являються на шкірі і зубах людини. Експерти в області здорового харчування впевнені, що існує певна їжа, яка значно прискорює природні вікові процеси.

Біле вино.  Ніщо не старить людину сильніше, ніж жовті зуби. Кислота в білому вині негативно впливає на емаль зубів, через що вони втрачають свій звичний білий колір. Вживайте менше білого вина для захисту від  передчасного старіння .

Маргарин.  Маргарин містить трансжири, які не дуже корисні для стану шкіри. Надмірний прийом трансжирів викликає запальні процеси, пов’язані з віковими розладами, зразок хвороба Альцгеймера.

Перероблене м’ясо.  Сосиски, ковбаса і салямі піддавалися процесам консервації за допомогою солі. А цей продукт викликає зневоднення, висушуючи шкіру і роблячи її більш старою на вигляд. Уникайте переробленого м’яса для збереження молодості шкіри і профілактики  раннього старіння.

Кава.  Улюблений мільйонами людей напій має кислоту яка погано впливає на зуби. А якщо ви додаєте в каву цукор, то зуби стикаються і ще й з безліччю бактерій, здатних викликати зміну їх кольору.

Хліб.  Надмірний прийом вуглеводів порушує виробництво колагену і волокон в шкірі, як з’ясували дослідники, результати робіт яких опублікував журнал The Journal of Clinical and Aesthetic Dermatology. Ну а цукор в хлібі змінює колір зубів.

Газовані напої.  Газована вода не тільки висушує тіло і робить шкіру більш сухою, але і провокує втомлений зовнішній вигляд. Відмовтеся від газованої води в будь-якій формі, якщо ви не хочете виглядати старше за свій вік.
Джерело

Поділись


Новини партнерів