Простий інгредієнт від закрепу і здуття живота

Він має ефект пребіотика і має багатий склад вітамінів і мінералів! І це науково доведено!

Кожен з нас коли-небудь відчував здуття живота, закреп або пронос. Проблеми з травленням неприємні і примушують нас почувати себе погано.

Якщо травні проблеми виникають періодично або регулярно, ви можете розв’язати цю проблему, звичайно, застосовуючи принципи здорового харчування, які рекомендується застосовувати регулярно і ви незабаром відчуєте значні результати.

Мигдаль – має ефект пребіотика і покращує травлення.

Департамент охорони здоров’я Каліфорнії фінансував дослідження, в якому були проаналізовані ефекти від вживання мигдаля в нашій травній системі.

Це дослідження проводилося впродовж 14 тижнів з 29 парами батьків і їх дітей. Батьки вживали 42 грами мигдаля, тоді як діти з’їдали 11 грамів мигдаля або мигдалевої олії в день.

Мигдаль багатий також вітаміном Е і магнієм, а також має у своєму складі вітаміни групи В, які є важливими компонентами, і люди часто відчувають дефіцит цих вітамінів.
Вчені підтвердили, що споживання мигдаля зменшує кількість кишкових бактерій у дітей, навіть використавши нижчу дозу мигдаля, ніж у дорослих.
Дослідження показало, що мигдаль дуже корисний для кишкової системи і травлення.
Таким чином, я сподіваюся, що цього вистачає для того, щоб розглянути можливість додавання мигдаля у свій раціон.

Але ви маєте бути обережні з мигдалем, а також з іншими горіхами.

Вони багаті мононенасиченими жирами і мають велику кількість калорій. Їжте їх в помірних кількостях, і ви матимете неймовірну користь від цієї дивовижної їжі.

Також мигдаль, як і інші горіхи і насіння, рекомендується перед вживанням замочувати в невеликій кількості води.

Ви помітите, що ваше травлення буде набагато краще, ніж зараз.

Джерело

Поділись


Новини партнерів