Ефективний напій для очищення судин

Цей дивовижний рецепт допоможе очистити артерії і кров! Я використовую його навіть, якщо треба піднімати рівень гемоглобіну.

Я хочу розповісти вам реальну історію з життя. Одного разу мені показали аналіз крові, я був вражений і здивований.

Усі показники і параметри: сечовина, холестерин, глюкоза в крові, ліпіди і тригліцериди мали величезні значення в порівнянні з нормальним рівнем.

Мій вчитель, який показав мені це, сказав, що з цими параметрами людина, чия кров була взята на аналіз, повинна була бути вже мертвою. І наступне, що він сказав, налякало мене. Це була кров професора.

Потім він показав мені інший аналіз, де параметри крові були нормальними, і він сказав, що це була його кров всього через місяць після першого теста. Я бачив дати на обох листах, і це було реально!

Він дав мені пораду, яку я з радістю прийняв і почав використати його метод лікування. Я отримав вражаючі результати. Я просто проходжу це лікування один раз в рік, щоб підтримувати нормальні рівні параметрів крові. Але якщо мої аналізи крові міняються, то я повертаюся до цього лікування і відразу його починаю.

Ви можете застосувати цей метод для поліпшення свого здоров’я, а також очищення крові і поліпшення її показників природним засобом.

Для цього вам треба:

Інгредієнти:

– 100 грамів сирого гарбуза.
– Вода.

Спосіб приготування:

Очистіть 100 г гарбуза і наріжте його на шматки. Помістіть його у блендер і додайте трохи води і зробіть коктейль.

Застосування:

Вживайте такий коктейль натщесерце, за 15-20 хвилин до сніданку. Ви повинні споживати це кожного тижня впродовж одного місяця.

Цей натуральний напій не має побічних ефектів, тому що це тільки вода і гарбуз. Гарбуз очищає артерії і усуває холестерин ЛПНП з артерій по усьому організму.

Джерело

Поділись


Новини партнерів