Медики розповіли, як швидко зупинити кров, якщо ви порізалися

Але перш за все потрібно пам’ятати, що якщо рана глибока, то краще звернутися в швидку допомогу.

Якщо ж ні, то необхідно перш за все вимити руки з милом, краще з господарським. Або, якщо у вас немає поблизу мила, обробити їх антисептиком. Якщо цього не зробити, то є ризик занести інфекцію в рану.

Візьміть невеликий шматок чистої марлі і прикладіть її до рани на кілька хвилин, придавлюючи до місця порізу.

Якщо через 23 хвилини кров зупинилася, то необхідно промити рану перекисом, а після обробити зеленкою або йодом. Після цього заклейте лейкопластирем.

Більшість порізів і подряпин за тиждень заживають, але важливо спостерігати за раною. Якщо вона почала гноїтися, то слід негайно звернутися до медиків за допомогою, щоб уникнути зараження крові.

Якщо поріз був досить глибоким, то необхідно руку або ногу підняти високо, щоб забезпечити відлив крові від місця порізу. Важливо, щоб поріз був вище області серця. Завдяки такій нескладній маніпуляції кров швидше зупиниться.

Також обробіть глибоку рану перекисом водню, а потім зеленкою або йодом. Накладіть марлеву пов’язку і притисніть. Зачекайте 15 хвилин і якщо кров не зупиниться, то необхідно звернутися до медустанови, а до того часу, як ви там опинитеся, накладіть пов’язку на руку так, ніби вам зараз будуть брати кров з вени.

Джерело

Поділись


Новини партнерів