Стали відомі 8 щоденних звичок, що ведуть до раннього старіння мозку

Лікарі з Медичного центру Health Line (США) перерахували 8 щоденних звичок, які ведуть до раннього старіння мозку. Однією з них є надмірне вживання солодощів.
Як пояснили зарубіжні медики, підтримка здоров’я головного мозку є однією з найважливіших речей, про які необхідно піклуватися, але, деякі неправильні щоденні звички призводять до пошкодження клітин головного органу центральної нервової системи, що загрожує серйозними проблемами. Зокрема, надмірні розмови з іншими людьми піддають людину серйозним психічним навантаженням, особливо якщо мова йде про інтровертів.

Негативним чином на мозок впливає і зловживання рафінованим цукром, як і звичка ховатися ковдрою з головою, в останньому випадку відсутність достатньої кількості повітря призводить до кисневого голодування, в результаті чого сповільнюються процеси відпочинку і відновлення.

Стрес і перенапруження також в числі винуватців раннього старіння мозку, тому слід освоїти медитації і навчитися контролювати емоції, відзначили лікарі. Надмірна любов до їжі таїть не меншу небезпеку, так як організм відчуває перенапруження від великого надходження їжі в організм, результат – тиск на артерії збільшується, що прямим чином позначається на розумових здібностях. Що не менш важливо, куріння шкодить не тільки серцю і провокує рак, згубна пристрасть впливає на клітини мозку, електрична активність яких неминуче знижується з часом.

Відмова від сніданку – ще одна шкідлива звичка, адже ранкова трапеза є ключовим прийомом їжі, що пов’язано з насиченням корисними речовинами. При цьому до ключових причин погіршення роботи головного органу центральної нервової системи медики віднесли вдихання забрудненого повітря.

Джерело

Поділись


Новини партнерів