Ефективні способи лікування гастриту

Гастрит – це запалення слизової оболонки шлунка, яке супроводжується сильними болями, нудотою, блювотою і іншими порушеннями травлення.

Симптоми гастриту

Найчастіше люди, які страждають на гастрит, скаржаться на пекучий або ріжучий біль у верхній частині живота, який може посилюватися або послаблюватися в процесі прийому їжі.

Так само знижується апетит, з’являється дискомфорт в процесі травлення, викликаний нападами нудоти, частих відрижок і неприємним запахом з рота.

Як лікувати гастрит

Основа лікування гастриту полягає в правильній дієті, яку повинен призначити лікар. Якщо захворювання провокує сильні болі, так само призначається медикаментозне лікування.

Більшість з нас не приділяють належної уваги першим симптомам гастриту, не звертаючи на них увагу. Насправді саме своєчасне звернення до лікаря грає одну з найосновніших ролей в лікуванні гастриту і попередженні розвитку хронічної форми захворювання, яка тягне за собою більш небезпечні наслідки.

Тому якщо ви помітили будь-які «неполадки» в роботі шлунка або загального стану організму, обов’язково запишіться до лікаря, щоб отримати консультацію і пройти обстеження.

Джерело

Поділись


Новини партнерів