Експерти з харчування дали 3 поради для позбавлення від жиру на животі

Жир на животі не тільки естетично непривабливий, але і небезпечний для здоров’я. У журналі Fit for Fun експерти з харчування дали три поради, за допомогою яких можна позбутися від жирових надлишків в цій частині тіла.

Уникати трансжирів. Штучні жири, які також називаються гідрогенізованими, можна знайти в різних видах маргарину, хлібобулочних виробах, солодощах, готових соусах.

«Дослідження показали, що ці речовини не тільки збільшують кількість жиру в області живота, а й підривають роботу серця. Переставши вживати продукти з трансжирами, ви автоматично почнете втрачати жир на животі», – заявили експерти.

Мінімізувати споживання цукру. Втамовуйте тягу до солодкого за рахунок фруктів, – дають пораду експерти. Ці продукти повні вітамінів, мінералів і антиоксидантів, які зменшують запалення у всьому організмі.

«Велика кількість цукру в раціоні може привести до збільшення накопичення жиру в животі і печінці, що формує резистентність до інсуліну, що ускладнює будь-які спроби втрачати вагу», – пояснюють медики.

Переосмислити вибір напоїв. Будь-які підсолоджені напої, включаючи соки, шкідливі для фігури, – констатують експерти, які радять видалити їх з щоденного меню. За словами фахівців, це один з найбільш короткий шляхів до позбавлення від жиру на животі.

«Такі напої містять багато цукру, кукурудзяного сиропу, фруктози, що впливає на рівень інсуліну і збільшує вісцеральний жир. Доведено: їх споживання, на 60% збільшує ризик розвитку ожиріння, що пов’язано з особливостями засвоєння організмом рідких калорій», – пояснили дієтологи.

ДЖЕРЕЛОFit for Fun
Поділись


Новини партнерів