Часник – кожен день: чому варто регулярно його вживати

Вживаючи часник кожен день, ви приносите здоров’ю відразу багато користі, від захисту серця до підтримки мозку.

“Часник можна вважати найкращою спецією на кожен день – він містить кілька з’єднань з потужними лікувальними властивостями. Аліцин, активна речовина овочу, забезпечує профілактику високого тиску і надмірний вміст холестерину “, – наводиться думка експертів.

Допомагає при підвищеному тиску. Людям з гіпертонією вчені радять частіше вживати свіжий, сирий часник для природного зниження кров’яного тиску.

Знижує рівень загального холестерину. Дослідження показують, що часникові добавки можуть знизити загальний або «поганий» ЛПНЩ холестерин на 10-15 відсотків.

“Але слід уникати вживання добавок з часником перед операцією або при використанні розріджуючих кров препаратів (наприклад Кумадіна), це може продовжити кровотечу і час згортання крові “, – застерегли медпрацівники.

Може запобігти застуду та грип. Часник володіє природними антибактеріальними, противірусними, протигрибковими властивостями, що робить його хорошим борцем з поширеними респіраторними інфекціями.

Захищає психічне здоров’я. Часник містить кілька ключових антиоксидантів, які перешкоджають розвитку хвороб, що руйнують важливі психічні функції.

“Дослідження показали, що його антиоксиданти стимулюють захисні механізми організму від пошкодження і старіння клітин, тим самим зменшуючи ризик хвороби Альцгеймера і деменції” , – повідомили вчені.

Джерело

Поділись


Новини партнерів