7 проблем зі здоров’ям, які може «подарувати» комп’ютер

Зараз складно уявити хоч якусь роботу, в якій би не використовувалися комп’ютери. Однак разом з проникненням такої техніки в наше життя з’являються різні проблеми, в тому числі зі здоров’ям. Які хвороби можуть розвинутися через регулярну роботу за комп’ютером, читайте в матеріалі.

погана постава

Коли ви сидите за комп’ютером, часто не звертаєте увагу на свою поставу. З кожною годиною, проведеною в офісі, контроль за собою послаблюється. Як наслідок, з’являється погана постава. Щоб не допустити проблеми, варто правильно сідати: в центрі стільця, нижня частина спини повинна завжди доторкатися спинки, а ноги зігнуті в колінах. При цьому можна використовувати подушку для спини.

Кистьовий тунельний синдром

Ця проблема викликана неодноразовими або надмірним рухом м’язів і нервів кисті і зап’ястя. Щоб запобігти синдрому, знизьте навантаження на пальці і зап’ястя. Розташовуйте лікті під кутом 90 градусів, а клавіатуру досить близько, щоб не тягнутися весь час до неї. Розминайте кисті і зап’ястя.

Ригідність шиї і плечей

Через скутості в шиї і плечах виникає ригідність. Постарайтеся стежити за своїм тілом під час перебування за комп’ютером. Потрібно періодично розтягувати м’язи шиї і плечей, розслабляючи їх.

Біль у спині

Тривале сидіння за офісним столом рано чи пізно призводить до хворобливих відчуттів. Робіть зарядку, короткі перерви і організовуйте робоче місце так, щоб усунути непотрібні рухи.

напруга очей

Через погане і неправильне освітлення, а також мерехтіння екрану виникає напруга в очах. Усунути цю проблему можна, якщо відрегулювати освітлення, вибрати правильну яскравість і контрастність монітора.

сухість очей

Без моргання може виникнути сухість в очах. Не забувайте частіше моргати, дивлячись в монітор. Якщо проблема аж ніяк не відходить, можна придбати краплі для очей, попередньо проконсультувавшись з фахівцем.

короткозорість

Щоб запобігти цій серйозній проблемі, потрібно виконувати ряд вправ. Протягом декількох секунд сфокусуйте погляд на об’єкті, який знаходиться на відстані близько 6 дюймів від тебе, а потім переведіть погляд на віддалений об’єкт. Виконуйте цю вправу кілька разів в день.

Поділись


Новини партнерів