Німецькі дієтологи пояснили, чому фрукти небезпечно їсти ввечері

Здуття живота, печія, поганий сон: фрукти і овочі корисні для здоров’я і допомагають схуднути, але ввечері їх слід уникати. Однак ці лайфхаки допоможуть насолоджуватися корисними продуктами і за вечерею.

Фрукти і овочі неймовірно смачні, наповнені цінними вітамінами, мінералами і антиоксидантами. Але в них є і багато фруктози – вона стримує втрату ваги, може привести до проблем з травленням.

Викликають печію вночі

Якщо у вас чутливий шлунок або ви схильні до печії, слід подумати, чи дійсно хочеться їсти кислі фрукти (ананас або яблуко). При печії шлункова кислота виходить зі шлунка і повертається в стравохід, це провокують кислі продукти. Печіння і відрижка посилюються під час сну.

Порада: не лягайте відразу після вживання фруктів ввечері, а Прогуляйтеся.

Здуття

Якщо їсти фрукти ввечері, тіло перетравлює їх вночі – і ви лежите без сну в ліжку з бурчанням в животі. Вони погано перетравлюються ввечері, залишаються в товстій кишці, починають “бродити”, що призводить до здуття живота і проблем зі сном.

Клітковина має “темну сторону”. Коли вона перетравлюються в товстій кишці, то руйнується кишковими бактеріями. Гази виробляються як побічні продукти.

Запорука успіху в правильному приготуванні

Не хвилюйтеся, вам не доведеться обходитися без смачних фруктів і яскравих салатів вечорами. Жир допомагає краще перетравлювати салат та сирі овочі. Використовуйте заправки з оливковою або лляною олією. Ще краще: насолоджуйтеся салатом на обід, а ввечері використовуйте тушковані овочі. Організм в змозі перетравлювати фрукти з низьким вмістом цукру: грейпфрут, чорниця, малина або гуава.

Джерело

Поділись


Новини партнерів