Медики підказали, як нормалізувати тиск без таблеток

Народні засоби для лікування гіпертонії.

За верхню межу норми в даний час прийнятий рівень артеріального тиску нижче 140 і 90 мм рт. ст.

У недавньому минулому підвищення тиску у людей пенсійного віку вважали віковою нормою і не лікували за відсутності будь-яких проявів. В даний час на досвіді численних досліджень доведено, що лікувати треба всіх хворих з підвищеним артеріальним тиском, так як нормалізація високого тиску може відстрочити або запобігти серйозним захворюванням.

Під артеріальною гіпертонією розуміють стабільно підвищений артеріальний тиск. Якщо лікар неодноразово (мінімум 3 рази) при різних візитах відзначає наявність підвищених цифр артеріального тиску. У деяких пацієнтів (часто у літніх людей) є підвищення тільки систолічного артеріального тиску, а діастолічний тиск залишається нормальним. Така гіпертонія називається ізольованою систолічною гіпертонією.

У комплексному лікуванні гіпертонії можна застосовувати і народні засоби.

Рецепт 1

У початковій стадії гіпертонічної хвороби можна приймати сік ягід брусниці, випиваючи протягом дня по 0,5 склянки.

Рецепт 2

2 стакани розім’ятої журавлини закип’ятити 1 раз з 0,5 склянки цукру і склянкою води, проціджують. П’ють замість чаю.

Рецепт 3

2 ч. Л. подрібнених сушених ягід чорниці заливають 1 склянкою окропу, настоюють. Випивають протягом дня.

Рецепт 4.

2 ст. л. плодів шипшини заливають 500 мл окропу (можна в термосі), приймають по 100 мл за 30 хв до їди 2 рази на добу (обов’язково проціджують через марлю). Готують настій не більше ніж на 2 доби. 

Рецепт 5

1 ст. л. плодів горобини звичайної заливають 1 склянкою окропу, настоюють до охолодження, проціджують. П’ють по 1/2 склянки 2-3 рази на день.

Джерело

Поділись


Новини партнерів