ТОП-5 спецій для стрункої фігури

Прянощі здатні не тільки поліпшити смак страв, але і посприяти отриманню фігури мрії. Жіночий Світ відібрав для тебе 5 найдієвіших спецій.

Якщо ти хочеш схуднути, необхідно включити в своє меню спеції, які сприяють прискоренню обміну речовин. Отже, давай розберемося, які прянощі варто вживати частіше.

Перець чилі

Гостра їжа містить речовини, які сприяють метаболізму. Особливо корисний в цьому відношенні перець чилі. Капсаїцин, що міститься в ньому, підвищує температуру тіла і робить частішим серцебиття, причому цей ефект зберігається протягом 3-х годин після того, як гостра їжа потрапила в організм.

Імбир

Імбир відносять до продуктів, що стимулюють кровообіг і прискорюють обмін речовин, а значить і запобігають накопичення жирів в організмі. Тому імбир дуже часто використовують під час детокс-програм.

Куркума

За деякими даними, за рахунок особливого термогенного ефекту всього 1 ч. л. куркуми сприяє спалюванню до 350 додаткових калорій в день. Крім того, вона підсилює виробництво жовчі, яка швидко розщеплює жири на прості складові, тим самим перешкоджаючи їх відкладенню в проблемних зонах.

Кориця

Кориця стимулює обмін речовин і покращує травлення. Крім цього, вона допомагає знизити рівень цукру в крові і сприяє швидкому розщепленню жирів.

Корінь хрону

Він прискорює розщеплення жирових клітин, очищає організм від токсинів і допомагає перетравлювати важку та жирну їжу.

Поділись


Новини партнерів