Медики назвали найнебезпечніші продукти для чоловіків

Експерти назвали продукти, які не рекомендують вживати в їжу чоловікам.

Очолили список продуктів, які експерти настійно рекомендують чоловікам виключити зі свого раціону харчування, вироби з переробленого м’яса. У процесі вивчення лікарями були проаналізовані дані більше 1600 досліджень, присвячених впливу обробленого і необробленого м’яса на здоров’я людини.

При цьому необробленим фахівці вважають будь-яке червоне м’ясо, а обробленим – продукт, що пройшов обробку з додаванням хімічних консервантів. В результаті виявилося, що шкода ковбаси або сосисок в чоловічому харчуванні навіть більша, ніж це можна було уявити.

«Кожні 50 грамів готових м’ясних продуктів (стільки важить одна середня сосиска) на 42% збільшували ризик розвитку захворювань серця і на 19% – діабету», – повідомляють дослідники з Гарвардської школи громадського здоров’я. Слідом за переробленим м’ясом за ступенем небезпеки для чоловічого здоров’я знаходиться смажене м’ясо – його скоринка складається з канцерогенів, що провокують виникнення онкологічних і серцево-судинних захворювань і підвищують рівень холестерину в організмі.

Крім того, чоловікам, схильним до проблем в статевій сфері, гарвардські вчені радять не захоплюватися стравами з курячих яєць. «Якщо врахувати, що в одному яйці міститься близько 200 мг холестерину і воно складається з жирів більш ніж на 60%, причому третина з них – насичені, то можна зрозуміти, чому яєчня небезпечна», – кажуть експерти. Ця страва підвищує рівень холестерину в крові, а високий холестерин – прямий шлях до атеросклерозу і еректильної дисфункції.

Іншим «страшним» продуктом на чоловічому столі виявився плавлений сир. Як видно з гарвардського дослідження, в плавлених сирках (як, до речі, і в ковбасах) можуть міститися канцерогени, що провокують розвиток раку, а також нітрозаміни. Ці речовини негативно впливають і на вироблення сперми, і на рівень чоловічих гормонів в крові, ніж сприяють безпліддя. Інші дослідження, в свою чергу, доводять, що нітрозаміни провокують розвиток недоумства.

ДО РЕЧІ! Чим замінити шкідливі продукти в чоловічому харчуванні:

Смажене м’ясо – жирною морською рибою, в якій містяться омега-3 ненасичені жирні кислоти. Омега-3 виводять холестерин і запобігають росту ракових клітин. Яєчню – вівсянкою: волокна вівсяної крупи мають властивість зв’язувати молекули жиру в організмі і тим самим перетворювати його в непереварююму форму і виводити геть природним шляхом. Ковбасу – морепродуктами і грибами: черепашкові морепродукти (устриці, мідії) насичені цинком, під впливом якого активізується виробництво і рухливість чоловічих сперматозоїдів.

У грибах, в свою чергу, присутні практично всі вітаміни групи В, дуже важливі для функціонування нервової системи і допомагають імунітету боротися з раком.

Джерело

Поділись


Новини партнерів