Вчені назвали причину скупчення жиру на животі в середньому віці

Дослідники в ході експерименту з’ясували причину утворення жирових скупчень в області живота у жінок середнього віку, а також знають, як вирішити цю проблему і зберегти здоров’я. про це повідомляє Жіночий Світ.

Експеримент проводився на мишах в лабораторії, у яких після менопаузи значно підвищився рівень вироблення певного гормону. Саме він і є причиною того, що в області живота у жінок середнього віку часто накопичуються жири, що призводить до погіршення фігури, роблячи її схожою на грушу. В основному вони накопичуються в області стегон, живота і сідниць. Багато жінок скаржаться, що з даною проблемою досить важко боротися, і багато звичайних методів не допомагають.

Також відкладення жирів здійснюється не під шкірою, як про це багато хто стверджує, а він обволікає органи людини. Таке явище може виявитися шкідливим для здоров’я, так як часто призводить до діабету або атеросклерозу. В ході експерименту дослідникам вдалося призупинити вироблення спеціального гормону, що призвело до значного збільшення спалюваних гризунами калорій. Це і дозволило практично повністю позбавитися від зайвого жиру в області живота.

Поділись


Новини партнерів