Потужний напій від мігрені

Цей народний засіб використовується впродовж багатьох віків. Люди, які вживають теплу солону воду, позбавляються від мігрені всього за 10 хвилин.

Ніхто не знає, яка точна причина мігрені, але вчені вважають, що мігрень є результатом ненормальної активності мозку. Мігрень може спрацьовувати як на емоційні, так і на фізичні подразники.

Головними причинами мігрені є:

– Емоційні тригери: депресія, напруга, стрес і шок.
– Гормональні зміни: менструація або менопауза.
– Дієтичні тригери: погане харчування, алкоголь, шоколад і кофеїн.
– Екологічні тригери: зміна клімату, а також паління.

Зазвичай мігрень досить інтенсивна, тому ви повинні навчитися попереджати і лікувати її.

Майже усі знають, що якщо ви страждаєте від мігрені, ви повинні пити багато води. Проте, ви можете пити стільки води, скільки може обробляти ваше тіло, оскільки здатність зневоднюватися все ще є присутньою.

Це відбувається через низький рівень електролітів в організмі для усунення великої кількості води. В деяких випадках мігрень є головною причиною зневоднення організму.

Ось рецепт для хорошого зволоження організму, завдяки якому ви легко можете попередити появу мігрені або полегшити її.

Рецепт!

Інгредієнти:

2 столових ложки гімалайської солі.
1 склянка води.

Лимонний сік з половини лимона.
Приготування:

Нагрівайте воду, додайте інші інгредієнти, перемішайте до повного розчинення солі і насолоджуйтеся!

Гімалайська сіль багата калієм, кальцієм, сіркою, залізом, магнієм і іншими важливими елементами для нашого організму. Ці мінерали допоможуть гармонійно функціонувати вашому організму, оскільки вони добре засвоюються.

Гімалайська сіль зміцнює кістки, регулює кількість води всередині і зовні клітин організму, збільшує гідратацію, генерує електролітний баланс, забезпечує належну функцію метаболізму, урівноважує рівень pH і запобігає судомам м’язів.

Джерело

Поділись


Новини партнерів