6 найкращих соків для сповільнення старіння

Коли ми хочемо продовжити молодість організму та шкіри, свіжий сік є найкращим способом отримати необхідні вітаміни та мінерали.

Коли йдеться про сповільнення або зменшення ефекту старіння, варто звернути увагу на природні методи.

Ми говоримо про те, що ви можете виробити щоденну звичку, і це не тільки поліпшить загальне здоров’я, але й надасть організму велику кількість антиоксидантів, води та вітаміну С, що ідеально підходить для зменшення зморщок і відновлення еластичності шкіри.

Як відомо, немає чудових рішень проти старіння. Є процедури та засоби, які ви можете зробити, але також важливо визнати, що час буде рухатися вперед.

Однак не потрібно безпорадно дивитися вслід рокам. Ваша кінцева мета – піклуватися про себе, почуватися чудово і приймати правильні рішення щодо свого тіла та здоров’я.

Якщо сповільнення процесу старіння є вашою метою, спробуйте деякі з цих чудових соків!

1. Томатний сік

Томатний сік містить багато антиоксидантів, зокрема лікопіну.

Каротиноїд та фітохімічний пігмент є експертами в боротьбі з вільними радикалами (молекулами або іонами, які можуть пошкодити здорові клітини, атакувати вашу імунну систему та прискорити старіння).

Лікопін також допомагає отримати більш тверду, підтягнуту шкіру, оскільки він гальмує дію колагенази – ферменту, який з часом розбиває колаген у шкірі.

2. Баклажановий сік або вода

Ми вже кілька разів говорили про те, що баклажани є одним із найкращих овочів.

Фантастичний спосіб скористатися його перевагами – відварити й випити воду з відвару.

Деякі люди розрізають його на дрібні шматочки, а потім змішують разом з яблуками, щоб утворити сік. Це покращить його аромат.

Споживайте його у будь-якому вигляді, тому що баклажан є одним з найбагатших на антиоксиданти продуктів.

3. Сік з червоного винограду для боротьби зі старінням

Виноград, його шкірка та насіння використовували впродовж багатьох років у антивікових косметичних засобах.

Секрет полягає в ресвератролі. Це антиоксидант, який також трапляється в ожині, чорниці та смородині, й ефективно бореться з ознаками старіння.

Найкращий спосіб  – скористатися ними в сезон.

Перш ніж купувати розливні соки, спробуйте зробити їх самостійно в блендері вдома і включити як шкірку, так і насіння. Використовуйте все це!

4. Гранатовий сік – це дивовижно!

Один з найкращих фруктів – гранат.

Він допоможе вам знизити поганий рівень холестерину, це добре для боротьби з бактеріями, які можуть бути в жовчному міхурі або нирках, і пропонує багато переваг для зменшення зморшок.

Гранати допомагають виробляти серолітин А – молекулу, яка відома своєю здатністю регенерувати мітохондрії й у такий спосіб захищати кожну клітину в організмі.

Купуйте його щоразу, коли бачите на ринку.

5. Кавун

Попри поширене уявлення, що кавун складається з води та цукру, він насправді забезпечує високий рівень вітамінів, мінералів та антиоксидантів.

Кавун чудово пом’якшує тіло, що сподобається вашій шкірі.

Не забувайте про багатий вміст вітаміну А – дуже важливої поживної речовини для оновлення шкіри та підтримання її зволоження, боротьби з сухістю та зморшками.

6. Ківі

Якщо змішати ківі з яблуком та невеликою кількістю лимона, ви отримаєте дивовижний сік для боротьби зі старінням.

Антиоксиданти в ківі допомагають укріпити шкіру та уповільнити утворення цих класичних складок на лінії посмішки.

Вони містять особливо високу кількість вітамінів С і Е. Вони допомагають зменшити ушкодження шкіри від вільних радикалів.

Який сік ви спробуєте сьогодні? Не забудьте приготувати соки й не додавати жодних підсолоджувачів.

Джерело

Поділись


Новини партнерів