Ці продукти позбавлять від похмілля

Вранці багато хто шкодує про випитий ввечері алкоголь. Навіть кілька келихів на ранок можуть перетворитися на справжнє випробування. Є продукти, які допоможуть відчути себе краще і позбавлять від похмілля.

Курячий суп з локшиною

Можливо, для вас це стане відкриттям, але чашка гарячого супу з локшиною допоможе заповнити запаси рідини і рівень натрію в організмі. Цистеїн, що міститься в курячому бульйоні покращує роботу печінки.

Горіхи

Волоські горіхи і мигдаль уповільнюють всмоктування алкоголю і зупиняють похмілля. Жири і білки в їх складі позбавляють від неприємних симптомів похмілля.

Огірки

Свіжі огірки багаті натрієм – електролітом, який бореться з похміллям.

Вівсянка

Вівсянка містить різні поживні речовини, такі як залізо, магній і кальцій. Все це формує нейтралізуючу здатності вівсянки в боротьбі з похміллям. Овес підвищує рівень цукру в крові, миттєво насичуючи енергією.

Яйця

Яйця містять цистеїн і таурин, амінокислоти, які посилюють функцію печінки і допомагають впоратися з головним болем, викликаного хімікатами, які утворюються в процесі руйнування печінкою етанолу.

Соєвий протеїновий шейк

Цистеїн в складі шийка на соєвому молоці виводить токсини, залишені алкоголем в вашому організмі.

Кавун

Кавун не тільки насичує організм вологою, але і підсилює кровообіг. Кавун багатий L-цитрулін, магнієм і калієм, і допомагає відновити енергію.

Чорниця

Алкоголь негативно впливає на імунну систему. Чорниця має здатність підвищувати імунітет і змушує вас відчувати себе набагато краще після похмілля.
Джерело

Поділись


Новини партнерів