Як 13 хвилин в день продовжать життя на три роки – вчені

Американські вчені з’ясували, що фізичні навантаження тривалістю 13 хвилин в день можуть збільшити життя на три роки. Дослідження доводить, що багатогодинні щоденні тренування в спортзалі зовсім не потрібні для того, щоб отримати реальні практичні переваги для здоров’я. Експерти давно попереджали, що люди побоюються фізичної активності в спортзалі, яка вимагає від них підйому ваги або використання тренажерів. Багато хто пояснює це тим, що вони просто не витримують тренувань, а у когось не вистачає на це часу.

І ось тепер одна з американських страхових компаній зібрала інформацію про 140 000 людей з різних країн світу. Вона показала, що люди, які рідко встають з дивану, збільшували тривалість свого життя на три роки, якщо приділяли спорту не більше 90 хвилин на тиждень протягом 12 місяців. А це близько 13 хвилин в день, що складає еквівалент невеликої пробіжки або катання на велосипеді, або просто роботи з газонокосаркою. Якщо ж людина витрачала на спорт 25 хвилин в день, то тривалість його життя виростала на 4 роки. У разі збільшення фізичних навантажень щодня на 4 хвилини додатково (30 хвилин в день), що становить еквівалент трьох годин в тиждень, тривалість життя виростала ще на 1,7 року.

На жаль, багато хто з нас не прислухаються до цих рекомендацій і продовжують вести малорухливий спосіб життя, вживаючи велику кількість продуктів цукром. Все це призводить до зростання епідемії діабету, серцево-судинних і злоякісних хвороб. Згодом люди після 60 дивуються, звідки у них береться така кількість різних недуг, хоча до цього вони десятиліттями не приділяли жодної уваги власному організму.

Джерело

Поділись


Новини партнерів