Як утримати вагу після схуднення: розкрито секрет

Утримати вагу після схуднення цілком можливо, якщо дотримуватися певних правил і не накидатися на їжу.

Професійний дієтолог-нутриціолог Лора Філіппова написала на своїй сторінці в Instagram топ-5 рекомендацій для тих, хто хоче тримати себе в формі.

Вибрати не дієту, а здорове харчування. За словами дієтолога, з контролем порцій і якості їжі дієти не працюють.

З’ясувати, через що збільшується вага. За словами Філіппової, потрібно відмовитися від цієї звички, тоді результат не змусить себе чекати.

Перебудувати харчування. “Складно на початку, так як ваші метаболічні шляхи вже адаптовані під певний стиль харчування і потрібен час, щоб це змінити. Саме тому на початку бувають і зриви, і часом тягне на шкідливе. І саме тому важливо повноцінно харчуватися, не “сидіти” на голодній дієті, щоб організм не відчував нутрітивного голоду”, – пояснила вона.

Після цього згадати пункт 2, тобто уникати те, що згубно впливає на вагу. “А організм вам допоможе, мікробіом кишечника вже інший, організм вже перебудувався і шкідливої їжі йому не хочеться (якщо хочеться, значить пройшло недостатньо часу). Згадайте, коли довго не їж солодкого, то потім вже й не хочеться)”, – пояснила дієтолог.

Свідомо вибирати їжу. Філіппова порадила задавати собі питання, для чого і що ми їмо, і чи дійсно хочеться це робити зараз.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Совсем недавно был пост-дискуссия о том что же сложнее похудеть или удержать вес? Большинство считает, что удержать. Девочки, спасибо за ваши ответы 🙌 На самом деле, удержать вес намного легче, чем худеть. ⠀ Объясняю алгоритм как это работает: ⠀ 1. Вы выбираете изначально для похудения НЕ диету, а нормальное здоровое питание. С контролем порций и качества еды. Диета не работает! Так как она имеет свойство заканчиваться. ⠀ 2. Вы четко должны определить для себя что именно делает вас толстой! И отказаться от этой привычки! Это реально, поверьте 🤗 ⠀ 3. Дальше – самое сложное – перестроить свое питание. Сложно в начале, так как ваши метаболические пути уже адаптированы под определенный стиль питания и нужно время, чтобы это изменить. Именно поэтому в начале бывают и срывы, и временами тянет на вредненькое. И именно поэтому важно полноценно питаться, не «сидеть» на голодной диете, чтобы организм не ощущал нутритивный голод. ⠀ 4. Вы похудели! Ура! Теперь вспоминаем пункт 2 – ЧТО делало вас толстой и избегаем (!) этого! Саботировать может только мозг 🙌 работайте с ним! А организм вам поможет, микробиом кишечника уже другой, организм уже перестроился и вредной еды ему не хочется (если хочется, значит прошло недостаточно времени еще). Вспомните, когда долго не ешь сладкого, то потом уже и не хочется) ⠀ 5. Осознанный выбор еды каждый день! Для чего мы едим и зачем. Задавайте себе эти вопросы регулярно! А еще – «действительно ли я хочу это сейчас? ⠀ Быть стройной и в своем нормальном весе – это не только о красоте! Это другое качество жизни ❤️ ⠀ #лорафилиппова #лорафилиппова_инфо #здоровоепохудение #нутрициолог #диетология #ппнедиета #зож

Допис, поширений НУТРИЦИОЛОГ/все о ПП и ЗОЖ (@filippovadietology)

Джерело

Поділись


Новини партнерів