Фахівці назвали рослини, які допоможуть позбутися від шкідливих мікроорганізмів

Вчені повідомили, які рослини можна використовувати для того, щоб позбутися від шкідливих мікроорганізмів. Паразитуючи на людині, вони виділяють токсини і можуть викликати безліч проблем зі здоров’ям.

Дослідники з Університету Бейра Інтеріор виявили, що відома будь-якій господині кінза здатна знищувати широкий спектр шкідливих бактерій і суттєво оздоровлювати мікрофлору кишечника. Олія кінзи, стверджують фахівці, здатна впливати навіть на ті хвороботворні бактерії, які демонструють стійкість до лікування антибіотиків і провокують кишкові отруєння.

Фахівці розповіли в пресі про те, які ще рослини можуть застосовуватися в боротьбі з паразитами.

Часник. Його вживання ефективно очищає організм від небезпечних мікроорганізмів, оздоровлює кишкову флору. Крім того, запах часнику відлякує комах, які часто є переносниками паразитів.

Чорний волоський горіх. Відомий як ефективний засіб від грибкових інфекцій.

Гвоздика. Ефірна олія гвоздики знищує яйця черв’яків, які вони залишають в шлунково-кишковому тракті.

Полин. Використовується при лікуванні кишкових черв’яків. Особливо сильний ефект  в справі позбавлення від шкідливих мікроорганізмів в шлунково-кишковому тракті дає поєднання гвоздики, чорного волоського горіха і полину.

Чебрець. Олія, яка міститься в ньому, сповільнює розвиток кишкових паразитів і знищує їх.

Орегано. Його ефірна олія має противірусну, антибактеріальну та протигрибкову дію і також може служити знищувачем деяких шкідливих видів шкідливих мікроорганізмів.

Джерело

Поділись


Новини партнерів