Судоми в ногах: симптоми яких захворювань це можуть бути

Напевно, немає такої людини, яка б не стикалася з явищем судом в ногах. Торкнувшись цієї проблеми, лікарі розповіли про те, що судоми можуть виявитися провісниками небезпечних захворювань.
Ви помітили, що судоми в ногах стали траплятися частіше? Не залишайте це просто так. На сторінках видання Нealth info фахівці заявили: епізоди судом 2-3 разів на місяць або частіше – це серйозний привід для звернення до лікаря-невролога.
«Самостійно боротися з судомами можна, якщо вони викликані спортом – бігом, їздою на велосипеді. У таких випадках судоми зазвичай відбуваються через швидке виведення з організму кальцію і магнію, тому в першу чергу варто відновити рівень цих мінералів в крові, а для кращого засвоєння вживати паралельно і вітамін B6 », – порекомендували експерти.
У той же час, за їхніми словами, судоми можуть виникати як прояв різних хвороб. Такими симптомами, зокрема, заявляють про себе варикоз, цукровий діабет, ниркова недостатність, плоскостопість, хвороба Паркінсона, цироз печінки, конкретизували науковці. Вони порадили не затягувати з походом до лікарні, якщо неприємні симптоми стали повторюватися з певною періодичністю.
Раніше вчені з Німеччини заявляли про те, що судоми в ногах можуть вказувати на закупорку периферичних артерій – судинне порушення, наслідком якого у важкому випадку стає інсульт. Ознакою даної патології є характер хворобливих відчуттів – спочатку вони виникають коли ви довго стоїте, але потім атакують людину і в спокійному стані.

Джерело

Поділись


Новини партнерів