Медики виявили дуже шкідливу звичку, яка є у всіх

Дослідники з США заявили: вбивати організм можуть не лише алкоголь і куріння. Вони прийшли до висновку, що найбільш шкідливою масовою звичкою, способу життя сучасних людей, є використання гаджетів при відвідуванні туалету.

Немає більш поширеної шкідливої ​​звички, ніж відволікання на гаджети в моменти дефекації, констатували медики, вивчивши проблему.

Опитування, проведене дослідниками через портал Wtop.com, показав, що 90% людей, сидячи на унітазі, без жодного збентеження відповідають на дзвінки, а 75% використовують абсолютно всі можливості смартфона в туалеті.

«У момент відправлення природних потреб вони пишуть смс, відправляють і приймають електронну пошту, грають в різні додатки або досліджують інтернет», – пояснили експерти.

Але саме подібна звичка може стати фактором серйозних проблем зі здоров’ям, переконані лікарі. За їх словами, в організмі людини, які засиджуються в туалеті зі смартфоном, підвищується тиск на тазове дно, що загрожує різними неприємними наслідками – розвитком гриж і запальних процесів в кишечнику, випаданням гемороїдальних вузлів і тазових органів, і навіть високим ризиком серцевих нападів.

Нагадаємо, раніше вчені стверджували, що найбільш корисно для здоров’я спорожняти кишечник протягом перших 30 хвилин після пробудження.
Джерело

Поділись


Новини партнерів