Це не страшне на перший погляд захворювання може призвести до раку

Дослідники з США прийшли до висновку, що пародонтоз може викликати всі види раку. Їм вдалося довести, що це не страшне на перший погляд захворювання може бути смертельно небезпечне для людей.

Безліч людей в світі страждають від кровоточивості ясен і не приймають ніяких заходів для того, щоб вирішити цю проблему. Кров при чищенні зубів їх не хвилює і вони не хочуть щось міняти і йти до фахівця або, максимум, міняють пасту для зубів.
На ділі ж, виявилося, що це захворювання може сприяти появі різних видів раку.
Вчені з США в ході досліджень з’ясували, що пародонтоз і пародонтит може викликати всі види раку, передає портал EurekAlert.

При цьому, більше інших на небезпеку схильні жінки похилого віку, які страждають від цієї хвороби. У них ризик розвитку ускладнень та інших захворювань на тлі появи пародонтозу дуже великий.

Найчастіше це поширене захворювання порожнини рота сприяє розвитку у людей раку стравоходу, порожнини рота і молочної залози. Ці три види раку зустрічаються у людей з пародонтозом частіше за інших, хоча є ризик появи і інших форм раку.

Зараз вчені продовжують свої дослідження, щоб зрозуміти, що в цьому взаємозв’язку є первинним і яким чином вони пов’язані. Зараз медики вже підрахували, що захворювання ясен збільшують ризик розвитку будь-якого виду раку на 14%, а раку стравоходу в 3 рази. Ця небезпечна статистика, яка говорить про те, що людям з такою проблемою варто звернутися за допомогою лікаря.
Джерело

Поділись


Новини партнерів