Як чай впливає на жіночий організм?

Дослідження в цій галузі проводили наукові фахівці зі Швеції. Виявляється, чай може збалансувати рівень гормонів в організмі представниць прекрасної статі.

Вчені стверджують, що чай викликає різну реакцію у чоловіків і жінок. Так, прекрасній половині людства даний напій краще вживати в критичні дні, а також при гормональних розладах. Справа в тому, що речовини, які містяться в чаї, сприяють виведенню з жіночого організму шкідливих ферментів. Це позитивно впливає на загальне жіноче самопочуття.

Також було встановлено, що чай здатний придушити прогресування онкологічних захворювань. Крім того, якщо вживати цей напій, то будуть пригнічені запальні процеси і покращує метаболізм. Вчені відзначають ще одну позитивну властивість: тіамін, що міститься в основному в зеленому чаї, допомагає сконцентрувати енергію в людському організмі, а також очищає від шлаків і інших шкідливих скупчень.

Також вчені назвали необхідну щоденну дозу чаю. Вони вважають, що потрібно випивати по одній чашці чорного або зеленого чаю без цукру кожен день. Саме тоді жінкам вдасться домогтися позитивного результату.

Поділись


Новини партнерів