Продукти, які покращують стан хворих на гіпертонію

Це захворювання 21 століття забирає мільйони життів щорічно. Медики кажуть, що гіпертонія не вирок і досить дотримуватися конкретної дієти, щоб жити нормальним життям. Нещодавно фахівцями були названі продукти, що допомагають нормалізувати тиск.

Перше, що полегшить перебіг хвороби, це вживання 2 рази на тиждень омега-3, які містить риба. Відмінним варіантом стане лосось. Друге – це вівсянка. Тільки віддавати перевагу потрібно продукту, який вимагає тривалого варіння. Вівсяні пластівці швидкого приготування особливої ​​користі не принесуть.

Справжні чудеса з організмом гіпертоніків творить буряк. Він багатий нікотинової, аскорбіновою і фолієвою кислотою, клітковиною і вітаміном В.

Продукт перешкоджає утворенню бляшок, покращує стан судин і не дає засвоюватися холестерину. Також, на думку лікарів, гіпертоніків рятує часник. Досить вживати один зубчик на добу.

Крім цих продуктів людям з патологічно високим тиском слід вживати темно-зелені овочі, гранатовий сік, фрукти, кіноа, нешліфований рис і горіхи.

При найменших підозрах на підвищений тиск лікарі рекомендується звертатися до фахівців і не займатися самолікуванням.

Джерело

Поділись


Новини партнерів