Вчені з’ясували, чому люди зраджують своїм партнерам

У новому дослідженні, проведеному вченими з Університету Теннесі, взяли участь 104 людини, які останнім часом зраджували своїм другим половинкам. Середній вік добровольців становив 22 роки. Щоб учасники відчули себе комфортніше, перед опитуванням їм дали прочитати замітку, в якій повідомлялося, що зради дуже поширені, пише Жіночий Світ.

Після цього добровольці відповіли на питання про прихильність до партнера і причини зрад. Фахівці встановили: найчастіше своїм другим половинкам зраджували люди з тривожними типами прихильності до партнерів. Також дослідники виявили основні причини зрад.

73% людей зрадити змусило бажання дізнатися, чи можуть вони отримати від іншої людини те, чого їм не вистачає в стосунках з партнером. Близько 20% зважилися на зраду через потребу в незалежності. Ще людей штовхали до зради алкоголь і пошук гострих відчуттів. За словами вчених, у віці від 20 до 35 років люди зраджують своїм партнерам найчастіше. Це пов’язано з тим, що вони намагаються розібратися в своєму дорослому житті.

Поділись


Новини партнерів