Медики назвали смертельну для людини дозу пива

Експерти оголосили разову смертельну для людини дозу пива. До летального результату може привести близько 1 відра зазначеного напою, випитого за один раз, тобто стільки рідини в людину просто не влізе.

Щоб уникнути наближення власної смерті чоловікові можна споживати в місяць не більше 1,3 л пива, 0,5 л вина або 0,15 л горілки. Відносно жінок дозування слід зменшувати удвічі. Нещодавно зарубіжні фахівці і зовсім заявили, що безпечної кількості алкоголю не існує, і спиртне необхідно віднести до категорії отрут.

Експерти також визначили смертельну разову дозу різної алкогольної продукції. Щоб наступила негайна смерть, в організм має надійти 0,4 л етанолу. Саме стільки одноатомного спирту міститься в 1 л горілки, 3,3 л вина і 8,9 л пива. Таким чином очевидно, що випити смертельну дозу горілки деяким ще “під силу”, але пива – навряд чи.

Алкоголь призводить до прискореного старіння і скорочення життя. Так, виходячи з дослідження, учасниками якого стали понад 10 тисяч осіб, вживання етанолу більше ніж 50 мл в місяць наближає смерть на 10 років. Ті особи, які випивають кожен місяць по 100 мл вказаної речовини знаходяться у високій зоні ризику.

Джерело

Поділись


Новини партнерів