Фахівці розповіли, як визначити наявність раку по руках

Раннє виявлення недуги дає більше шансів на одужання.

Близько 80% людей, що мають онкологічне захворювання, не звертають уваги на зміни, що відбуваються з їх руками. Однак якщо вчасно помітити незвичайні явища, які починають проявлятися на долонях, то ракове захворювання можна виявити на ранній стадії і відразу ж почати лікування, яке дає більше шансів на повне позбавлення від недуги.

Про цей несподіваний прояв перших ознак онкології розповіли вчені-дослідники з Великобританії. Англійські онкологи заявили, що прийшли до такого висновку на підставі вивчення пацієнтів, які страждають від різного виду онкології

Вони ж зробили висновок, що долоні хворих пацієнтів помітно відрізняються наявністю припухлості і досить грубою шкірою (мова не йде про мозолі).

Крім того, британські фахівці настійно рекомендують звертати серйозну увагу на прояв будь-яких зовнішніх змін шкірних покривів. Пухирі, які раптово виникають, свербіж незрозумілого походження – все це можливі сигнали організму про розвиток ракових клітин.

І головним фактором, що насторожує є тривале перебування гематом і синців на тілі. Якщо ви випадково вдарилися і місце удару зберігає синюшний колір більше двох тижнів, необхідно терміново пройти повне медичне обстеження.

Джерело

Поділись


Новини партнерів