Названий кращий продукт для очищення організму

Цільнозерновой сорт хліба допомагає виводити з організму токсини, солі важких металів і радіоактивні частинки, а також він багатий клітковиною.

Швидше за все, ви вже не раз чули про хліб з висівками, який набагато корисніший, ніж звичайний. Для початку давайте розберемося, в чому суть цільнозернового хліба і чому він так називається. Для виготовлення цього сорту хліба використовується борошно грубого помелу – при його отриманні всі складові зерна разом з оболонкою перемелюють і додають в тісто. Саме тому в хлібі з висівками ти можеш помітити великі часточки, яких в звичайному хлібі не буває.

Користь цільнозернового хліба

Оскільки до складу цільнозернового борошна входить оболонка зерна. Практично всі продукти, які виготовлені з неї, набагато корисніше тих, які містять муку першого або другого сорту. Саме в оболонці містяться всі вітаміни, корисні ферменти і амінокислоти, а внутрішня частина зерна складається практично з одних вуглеводів. Тому всім дівчатам, які сидять на дієті або ретельно стежать за фігурою, рекомендуємо переходити на цільнозерновий хліб.

Такий сорт хліба допомагає виводити з організму токсини, солі важких металів і радіоактивні частинки, а також багатий клітковиною, яка очищає кишечник і допомагає запобігти онкологічним захворюванням. Цільнозерновий хліб допомагає боротися з цукровим діабетом, ішемічною хворобою серця і ожирінням.

Такий хліб краще засвоюється, покращує обмін речовин і корисний для кишечника. Але людям з хворобами шлунково-кишкового тракту краще відмовитися від цільнозернового хліба – він може викликати розлади і загострення.

 

Цельзерновой хліб може містити в собі насіння льону, насіння та інші добавки, які принесуть організму тільки користь. Шукайте такий сорт у великих супермаркетах або еко-крамницях. Ціна на цільнозерновий хліб коливається від 12 до 20 гривень.

Джерело

Поділись


Новини партнерів