Продукт, який запобігає появі інсульту, гіпертонії та серцевого нападу

Завдяки високому вмісту поживних речовин, фініки можуть забезпечити численні переваги для здоров’я, у тому числі:

Уберігають від нападів стенокардії

Фініки — багате джерело калію, який є особливо важливим мінералом, для запобігання інсультів і сприяє здоров’ю нервової системи, інформує Ukr.Media.

Регулюють рівень холестерину

Фініки очищають кровоносні судини і запобігають утворенню тромбів. Таким чином, ці плоди регулюють нездоровий рівень холестерину.

Регулюють кров’яний тиск

Завдяки високому вмісту натрію і калію, люди, які страждають від високого кров’яного тиску повинні регулярно вживати фініки. 5-6 штучок містять близько 80 мг магнію, який необхідний для правильного кровотоку і розповсюджується через кровоносні судини. Артеріальний тиск може бути ефективно знижений завдяки 370 мг магнію.

Зміцнюють серце

Замочіть на ніч кілька фініків у воді, а вранці, видаліть кісточки, і додайте їх в коктейль або з’їжте відразу.

Запобігають діареї

Фініки володіють високим вмістом калію, який запобігає проносу, бо він покращує мікрофлору шлунка і кишечника, а також підтримує хороші бактерії.

Фініки з високим вмістом заліза

Залізо є надзвичайно корисним у випадку анемії у дітей і вагітних жінок. А саме, 100 г фініків містять 0,9 мг заліза, що складає 11% від рекомендованої добової дози. Залізо підтримує потік кисню через кров і надає позитивний вплив на гемоглобін і еритроцити.

Лікують запори

Фініки лікують запор, бо вони мають легкий послаблюючий ефект. Просто замочіть їх у невеликій кількості води на ніч, і вранці з’їжте.

Сприяють схудненню

Вживання фініків на порожній шлунок вранці ефективно запобігає збільшенню ваги, і бо вони не містять холестерину, можуть допомогти вам контролювати свою вагу. Тим не менш, відзначимо, що вони з високим вмістом цукру, тому їх не їдять в надмірних кількостях.

Джерело

Поділись


Новини партнерів