7 продуктів, які ні в якому разі не можна їсти на ніч

Якщо зовсім не виходить відмовитися від звички перекушувати на ніч, то хоча б виключіть зі свого вечірнього меню ці продукти. Але краще все-таки пам’ятати про те, що остання денна трапеза повинна завершуватися за дві-три години до відходу до сну – заради вашого ж здоров’я.

Жирна смажена їжа
На перетравлення продуктів, багатих жиром, організм витрачає більше часу, ніж на переробку вуглеводів і навіть білків. І якщо ви вечеряєте смаженою картоплею або жирною рибою, в ночі, замість того, щоб спати, ваш організм буде зайнятий переварюванням вечері. І вранці вам буде набагато важче прокинутися.

Гостра їжа
По-перше, гострі продукти і спеції подразнюють слизову шлунка і можуть викликати печію.

Курка і індичка
Дієтичне і нежирне м’ясо – здавалося б, відмінний варіант для легкої вечері? Але це не так! Білок, який ми з’їдаємо, сприяє виробленню дофаміну, який в свою чергу заряджає нас енергією. Так що краще з’їжте порцію птиці на обід – і порадуйте колег і шефа трудовим ентузіазмом.

Алкоголь
Все просто: навіть один келих легкого вина знижує якість сну на 40%. І чим більше ми вип’ємо увечері, тим гірше буде наш нічний відпочинок – і тим гірше вранці ми будемо виглядати і відчувати себе.

Шоколад
В якому міститься кофеїн, а в трьох квадратиках гіркого шоколаду його міститься стільки ж, скільки в чверті чашки міцного еспресо. Ви станете пити каву на ніч? Ось і шоколад їсти не варто.

Вода
Пийте достатньо рідини протягом дня – тоді вам не доведеться заповнювати баланс вологи ввечері. В ідеалі, останню чашку води потрібно випивати за дві години до сну – в іншому випадку вам доведеться прокидатися вночі.

Енергетичні напої
Практично всі вони містять кофеїн, який допомагає нам тренуватися активно і енергійно. І якщо ви звикли ходити в спортзал в другій половині дня, уважно перевіряйте склад напоїв, які п’єте до і після занять.

Джерело

Поділись


Новини партнерів