Вчені: Тривалість життя чоловіка залежить від інтелекту, його дружини

Шведські вчені провели дослідження і встановили, що інтелект жінки позитивно впливає на тривалість життя її чоловіка. Жінка здатна прищепити чоловікові здоровий раціон харчування, що додасть йому додаткові роки життя.

Підвищення інтелекту подружжя призводить до зростання тривалості життя її чоловіка. Подібна залежність виявлена вченими, базується на впливі раціону людей на їхнє здоров’я і довголіття. Найчастіше за цей аспект побуту відповідає саме дружина, тому чим більш грамотно і правильно вона складе сімейну дієту – тим більше ймовірність у її чоловіка дожити до глибокої старості.

Вплив раціону на здоров’я людини вже давно детально вивчено безліччю вчених, тому дане відкриття для фахівців зі Швеції не стало великим сюрпризом. Саме тому багато в чому від того, як дружина складає раціон, залежить тривалість життя чоловіка. Таким чином жінка може подарувати своєму чоловікові від 5 до 10 додаткових років життя. Також це пов’язано з тим, що представники сильної статі значно менше стежать за корисністю свого раціону.

Примітно, що вплив дієти чоловіків на своїх дружин зазвичай має зворотний ефект, негативний. Саме із-за пристрастей подружжя жінки найчастіше починають вживати фастфуд, солодощі та алкоголь. Вчені відзначили, що здоров’я чоловіка і дружини залежить від їх згуртованих зусиль у цьому напрямку і бажання слухати один одного.

Джерело

Поділись


Новини партнерів