Ці 5 продуктів підсилюють неприємний запах тіла

Навіть якщо ви дотримуєтеся всіх правил гігієни, але вживаєте ці продукти, то запах тіла буде неприємним, а з віком ефект посилиться …

Ми всі можемо стати жертвами неприємного запаху в різних обставинах. Поганий запах тіла відбувається через хімічний дисбаланс в організмі, який зазвичай викликається деякими ліками, а також бактеріями.

Організм виводить токсини через піт. В результаті погане харчування може значно посилювати запах, який виділяє наше тіло. А деякі продукти можуть зробити запах більш інтенсивним і це ознака того, що у організму є серйозні проблеми.

Ми пропонуємо вам список продуктів, які посилюють неприємний запах тіла:

КАВА І АЛКОГОЛЬ

Постійне вживання кофеїну та алкоголю має прямий вплив на хімічний склад організму. В результаті з організму виділяється через піт з дуже сильним запахом, який триває довгий час.

Алкоголь дуже швидко потрапляє в кровотік, прискорюючи швидкість і кількість поту з неприємним запахом.

ЧЕРВОНЕ М’ЯСО

М’ясо зазвичай перетравлюється довше, ніж овочі, і, як правило, застоюється в травному тракті. В результаті викликаючи його розкладання з утворенням неприємних запахів, які виділяються у вигляді сильних запахів поту.

ЦУКОР

Надмірне вживання цукру може змінити кислотність організму, а також підвищення температури. В результаті це призводить до надмірного потовиділення з неприємним запахом. Бактерії, які викликають неприємний запах, є любителями солодких страв.

МОЛОЧНІ ПРОДУКТИ

Молочні продукти містять велику кількість білків, які допомагають руйнувати бактерії в шлунку і згодом утворюють сірководень.

Джерело

Поділись


Новини партнерів