Медики розповіли, які напої очищають печінку

Печінка – один з найбільш важливих органів в організмі людини. Вона відповідає за очищення всього організму, розпізнає шкідливі речовини і виводить їх.

Для профілактики і оздоровлення печінки існує чимало лікарських засобів. Однак кожен і них має ті чи інші побічні ефекти. Для того, щоб допомогти своїй печінці виводити токсини і інші шкідливі речовини з організму, медики рекомендують періодично вживати прості лікувальні напої, які легко можна приготувати в домашніх умовах.

Дані напої для більшої ефективності варто вживати перед сном. Так, одним з найбільш корисних є настій ромашки, в який можна додати ложку меду.

Також чистить печінку і прискорює обмінні процеси в організмі лимонний відвар. Він може допомогти навіть позбавитися від зайвої ваги, але його не варто вживати надто часто, щоб не порушити кислотність шлунка.

Для приготування лимонного настою потрібно нарізати лимон разом зі шкіркою і залити чистою водою. Довести до кипіння. Можна додати трохи меду.

Чай з лимоном і імбиром також є корисним напоєм для печінки. Він не тільки поліпшить її роботу, але і допоможе в схудненні. Рекомендується вибирати зелені сорти чаю. Цей напій можна пити також вранці, бажано за півгодини до сніданку.

Джерело

Поділись


Новини партнерів