Як зміниться ваше тіло, якщо ви будете їсти по 3 фініки кожного дня протягом тижня

Фініки, хоча і не відносяться до суперпродуктів, за своїми корисними властивостями дуже близькі до них. Вони містять так багато потрібних для здоров’я речовин, що регулярне вживання їх в їжу здається практично необхідним. А той факт, що фініки солодкі й дуже смачні, робить їх ще цікавішими. Їжте ці плоди протягом лише одного тижня, і ви побачите, наскільки ваше тіло буде вам вдячне.

Ми обожнюємо писати про все, що смачно і корисно для здоров’я. Саме тому ми вирішили поділитися з вами деякими цікавими фактами про фініки і про те, що буде, якщо споживати їх регулярно протягом усього лише 7 днів. Сподіваємося, що після цього ви захочете включити їх до свого раціону.

1. Покращиться стан кісток

За словами Джулії Гарден-Робінсон, доктора наук і професора Університету Північної Дакоти, фініки містять бор, який зміцнює кістки.

Інші дослідження доводять, що фосфор, калій, магній та інші мінерали у великій кількості містяться в сухофруктах, в тому числі й у.фініках. Ці речовини зміцнюють кістки і допомагають боротися з остеопорозом та іншими захворюваннями.

2. Покращиться травлення

Фініки багаті клітковиною, яка необхідна для нормальної роботи нашої травної системи. Вони запобігають закрепам і сприяють очищенню кишківника. Дослідження, опубліковане в British Journal of Nutrition, визначило, що у людей, які вживають фініки, травна система працює набагато краще, ніж у тих, хто їх не їсть.

3. Фініки допомагають боротися зі стресом і депресією

Фініки містять вітамін В6. Доведено, що він допомагає організму виробляти серотонін і норадреналін, які покращують здоров’я мозку. Серотонін регулює наш настрій, а норадреналін бореться зі стресом.

Це дослідження також доводить, що низький рівень вітаміну В6 в організмі – один з чинників розвитку депресії. Чим більше цього вітаміну ми споживаємо, тим краще відчуваємо себе не тільки фізично, а й морально.

4. Дають потужний заряд енергії

Фініки багаті клітковиною, калієм, магнієм, вітамінами і антиоксидантами. Це робить їх ідеальною стравою для перекусу. Завдяки високому вмісту фруктози і глюкози, вони насичують організм цукром і дають потужний заряд життєвої сили.

А недавнє дослідження визначило, що фініки не лише підвищують рівень енергії, але й допомагають швидко відновити організм після навантажень, наприклад посиленого тренування.

5. Допомагають запобігти хворобам серця

В ході дослідження вчені зробили висновок, що фініки зменшують рівень тригліцеридів і уповільнюють окислювальні процеси в організмі. Це в свою чергу знижує ризик розвитку серцево-судинних захворювань, зокрема атеросклерозу.

Крім того, цей продукт багатий калієм, а отже він допомагає знизити артеріальний тиск і зменшує ризик інсульту.

6. Знижують ризик розвитку раку товстої кишки

Фініки захищають травну систему і кишківник від шкідливих бактерій, перешкоджаючи їх поширенню в товсту кишку. Дослідження Департаменту наук про харчування довело, що в організмах людей, які регулярно вживають ці плоди, мешкає більше корисних бактерій, що захищають товсту кишку від розвитку ракових клітин.

7. Полегшують симптоми сезонної алергії

Щорічна сезонна алергія тільки у США вражає до 30 млн осіб. На щастя, деякі продукти, зокрема фініки, допомагають полегшити неприємні симптоми. Проведені дослідження також показали, що фінікові пальми зменшують прояви маркерів запалення у пацієнтів, які страждають на алергію.

8. Сприяють схудненню

Ці плоди будуть корисні тим, хто хоче схуднути. По-перше, фініки містять харчові волокна, які змушують нас відчувати себе ситими протягом більш тривалого часу. Крім того, вони запобігають стрибкам глюкози в крові, які викликають сильне почуття голоду.

По-друге, в фініках міститься безліч антиоксидантів, таких як антоціани, феноли і каротиноїди. Вони позбавляють організм від токсинів, стимулюють травлення і прискорюють обмін речовин, що в результаті призводить до втрати ваги.

Джерело

Поділись


Новини партнерів