Експерти розповіли, як часто потрібно мити голову

Велика кількість людей помилково вважають, що при частому використання шампуню наше волосся втрачає цінний шкірний жир, що забезпечує його захисну функцію.

Не варто турбуватися з цього приводу: на щастя, людський організм має властивість швидко відновлюватися, тому вже через місяць волосся, яке перебувало до цього в жахливому стані, значно поліпшить свій зовнішній вигляд за рахунок активної діяльності сальних залоз.

Крім того, сучасні шампуні досить дбайливо ставляться до шкіри голови і волосся.

Деяких з нас від регулярного миття голови зупиняє ризик появи лупи. Але лупа, як відомо, грибкове захворювання і її простіше «дістати» надівши головний убір іншої людини, яка страждає подібною неприємністю.

Також лупа може передатися через чужий гребінець, що найбільш ймовірно.

Легенди про те, що лупа виникає через звикання до шампуню, не має під собою підстав.

Але у випадку з використанням шампуню, може виникнути лущення шкіри голови при неправильному підборі засобу, адже шкіра в цій частині тіла у всіх різна, отже, і склад шампуню може бути індивідуальний для кожного члена однієї сім’ї.

Не дивлячись на те, що шампунь зовсім недовго знаходиться на волоссі, – не варто економити на цій статті витрат. Занадто дешеві шампуні часто містять синтетичні сульфати, які можуть викликати сухість і роздратування при щоденному використанні.

Для цих цілей використовуються спеціальні косметичні засоби. При виборі шампуню обов’язково звертайте увагу на склад. В шампунь повинні входити додатково різні масла і вітаміни.

Також на упаковці буває вказано, що даний засіб підходить для щоденного використання.

Мити голову дитячим шампунем – можна і потрібно! Так як дитяча шкіра дуже ніжна, виробники намагаються зменшити концентрацію хімічних речовин або зовсім звести їх нанівець.

Миття голови дитячим шампунем допоможе зберегти волосся і не піддавати його структуру агресивного впливу хімії.

Не забувайте про те, що крім спеціальних шампунів, слід також користуватися бальзамом для шкіри голови, він сприяє зволоженню і відновленню волосся.

Якщо ви миєте голову щодня, застосовуйте бальзам приблизно через день. Цього буде достатньо для підтримки необхідного рівня вологості волосся.

Різні маски, як косметичні, так і виготовлені в домашніх умовах за народними рецептами слід використовувати не менше 1 разу на тиждень.

Дотримуючись цих простих порад ви зможете до самої старості зберегти густоту, блиск і шовковистість вашого волосся.

Джерело

Поділись


Новини партнерів