Медики назвали продукт, який нормалізує роботу серця

Медики з’ясували, що корисні властивості апельсинового соку допоможуть збільшити тривалість життя.

Медики вже давно встановили, що запорукою повноцінної роботи організму є здорове харчування. Одним з важливих джерел поживних речовин і вітамінів є апельсиновий сік.

Медконсультант Сара Брюер і дієтолог Джульєтта Келлоу пояснили, що апельсиновий сік є не тільки корисним продуктом. З’ясувалося, що він здатний збільшити тривалість життя. Головна цінність апельсинів криється в вітаміні С, яким багатий продукт. Цей компонент підтримує на належному рівні імунну систему, а також впливає на нормалізацію роботи серцево-судинної системи.

У дослідженні, завдяки якому вдалося встановити незаперечну цінність апельсинового соку, прийняло участь 115 000 чоловік. Вчені виявили, що цитрусові знижують ризик виникнення інсульту на 28%. Якщо ж дозу їх споживання збільшити, то показник підвищується до 35%.

Фахівці пояснюють, що на збільшення тривалості життя впливають більше 170 корисних речовин, що входять до складу апельсинового соку. Це в основному протизапальні і протипухлинні компоненти, а також чудово впливають антиоксидантні властивості апельсина.

Джерело

Поділись


Новини партнерів