Сім’я довгожителів назвала доступний продукт, який став запорукою їх міцного здоров’я

13 братів і сестер з ірландського сімейного клану Доннеллі прожили всі разом 1 075 років завдяки дешевому, але дуже корисному продукту.

Всі члени сім’ї Доннеллі виросли на 100-акровій фермі, харчуючись тим, що самі вирощували і кого самі розводили. Однак багатство органічних фруктів і овочів, а також свіжого м’яса – лише частина секрету їх довголіття. На перше місце Доннеллі ставлять вживання вівсяної каші – і не тільки на сніданок.

Ми завжди їмо теплу вівсянку перед сном, як до цього нас привчив наш тато … – каже 72-річний Джо Доннеллі. – Вівсянка на вечерю приблизно о 10 годині вечора, а потім знову вівсянка – вже на сніданок в 7 ранку. Ми любимо їсти вівсянку з молоком і ложкою яблучного джему.

Харчуючись тільки якісними продуктами власного виробництва і особливо налягаючи на вівсянку, члени сім’ї Доннеллі також уникають вживання алкоголю. Тільки їхня мати випивала цілу пляшку міцного напою щоразу після пологів, щоб «привести себе в порядок».

Пітер і Еллен Доннеллі заснували сімейну ферму в 1921 році і завели 16 дітей. До теперішнього моменту троє з них вже померли, а 13 продовжують жити і радіти життю, перебуваючи у віці від 72 до 93 років.

Головний продукт довголіття сім’ї Доннеллі – вівсяна каша – знижує артеріальний тиск, перешкоджає розвитку діабету, знижує рівень холестерину і захищає організм від серцевих захворювань.

Джерело

Поділись


Новини партнерів